NASZA OFERTA

Z

realizujemy indywidualny program edukacyjo-terapeutyczny(IPET)– uwzględniający zalecenia zawarte w orzeczeniu o potrzebie kształcenia specjalnego oraz opinii o wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka

Z

grupy 10-15 osobowe (indywidualne podejście do dziecka, miła rodzinna atmosfera)

Z

wykształcona kadra nauczycieli

Z

zapraszamy do Żłobka od 1 roku

Z

zajęcia rozwijające zainteresowania (zajęcia ruchowe „Przedszkoliada”, warsztaty kulinarne, plastyczne, muzyczne, przyrodnicze, rytmika, warsztaty teatralne)

Z

codziennie odbywa się gimnastyka ogólnorozwojowa, dzieci poznają zasady savoir vivre, uczą się czynności samoobsługowych

Z

możliwość organizowania innych zajęć dodatkowych wg potrzeb dzieci i wskazań rodziców

Z

nauka języków obcych

Z

imprezy okolicznościowe z rodzicami

Z

wycieczki

Z

współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną

Nasze priorytety to radość dzieci i zadowolenie rodziców

Dzieci i ich potrzeby są dla nas inspiracją. Robimy wszystko, żeby naszym podopiecznym zagwarantować bezpieczne ,szczęśliwe dzieciństwo i prawidłowy rozwój ,zwracając szczególną uwagę na ich indywidualne potrzeby i talenty. Chcemy, aby Słoneczko było zawsze wzorem idealnego przedszkola.

Własny ogrodzony plac zabaw

Posiadamy własny ogrodzony plac zabaw, gdzie dzieci mogą wybrać różne formy aktywności: zabawa w piaskownicy, na huśtawkach, na zjeżdżalniach, sprężynowcach lub uczestniczyć w grach i zabawach ruchowych. Takie formy aktywności rozwijają sferę emocjonalną, poszerzają doświadczenia dzieci, kształtują pomysłowość i wyobraźnię.

Dbamy o prawidłowe żywienie dzieci

Jadłospis jest wywieszany na tablicy w szatni oraz podawany na grupie rodziców. Serwowane posiłki są różnorodne, smaczne i zdrowe. Zapewniamy dietę bogatą w składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dziecka. Aktualny jadłospis jest wywieszany w przedszkolu na tablicy informacyjnej. Dzieci zachęcane są do jedzenia. Wspólne posiłki dają dzieciom możliwość poznania zasad dobrego zachowania przy stole oraz kosztowania różnych dań. Uwzględnia się sezonowość potraw i normy dietetyczne zalecane przez Sanepid i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2016r.

ZAPISY

Zapisy dzieci trwają przez cały rok kalendarzowy. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciach decyduje kolejność zgłoszeń. W celu zapisania dziecka do Słoneczka prosimy o kontakt z właścicielem naszej placówki i o wypełnienie Karty Zgłoszenia.

Ponadto informujemy że:
Zapraszamy również dzieci w wieku 6 lat, gdyż realizujemy w naszej placówce także” obowiązek przedszkolny sześciolatka”.